Клуб
Исследователей
Укреплённых
Районов


Стаття "Приклад застосування супутникових знімків для виявлення фортифікаційних споруд ХІХ-ХХ століть в околицях м. Заліщики."
 «Приклад застосування супутникових знімків для виявлення фортифікаційних споруд ХІХ-ХХ століть в околицях м. Заліщики» - стаття М.В. Ющенко в збірнику матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Археологія і фортифікація України" (жовтень 2013 року, м. Кам"янець-Подільский).

В статті описано можливості застосування безкоштовних інтернет-ресурсів, що надають доступ до супутникових знімків (на прикладі сервісу Гугл-Земля) для пошуку фортифікаційних споруд. На конкретних прикладах, підтверджених польовими та архівними даними, описано методику дешифрування різнотипних та різнорозмірних споруд, що знаходяться в самих різних ступенях збереженості.

Доповідь по темі зроблена автором на пленарному засіданні конференції.

 

Статтю можна переглянути в електронній версії збірника матеріалів конференції: http://muzeum.in.ua/files/%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA_2013.pdf

 

Статья М.В. Ющенко в сборнике материалов конференции «Археологія & Фортифікація Середнього Подністров’я» (октябрь  2013, г. Каменец-Подольский).

В статье описана возможности применения бесплатных интернет-ресурсов, предоставляющим доступ к с спутниковым снимкам (на примере продукта Гугл-Земля) для поиска фортификационных сооружений. На конкретных примерах, подтверждённых полевыми и архивными данными, описана методика дешифровки разнотиповых и разноразмерных сооружений, находящихся в самой разной степени сохранности.

 

Доклад по теме сделан автором на пленарном заседании конференции.

 

 

 Обновлен 26 фев 2020. Создан 24 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика