Клуб
Исследователей
Укреплённых
Районов

Стаття «Заліщики – забута фортеця австрійської імперії»
 «Заліщики – забута фортеця австрійської імперії» - стаття М.В. Ющенко в збірнику матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Археологія і фортифікація України" (жовтень 2012року, м. Кам"янець-Подільский).

В статті описано систему польових укріплень, збудованих австрійською армією під час Східної (Кримської) війни 1853-56 рр. довкола містечка Заліщики на Тернопільщині, на р. Дністер. Хоча Австрія зрештою не прийняла безпосередню участь в цій війні, тривалий час вона знаходилася на межі проголошення війни Росії і тримала війська біля кордонів. Для забезпечення пеерправи на Дністрі та військового табору біля Заліщик, була збудована система укріплень, опис який подано в статті.

 

Статтю можна переглянути в електронній версії збірника матеріалів конференції: http://muzeum.in.ua/files/%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA_2012.pdf

 

Статья М.В. Ющенко в сборнике материалов конференции «Археологія & Фортифікація Середнього Подністров’я» (октябрь  2012, г. Каменец-Подольский). В статье описана система полевых укреплений, построенных австрийской армией во время Восточной (Крымской) войны 1853-56 гг. вокруг местечка Залещики на Тернопольщине, на р. Днестр. Хотя Австрия в конечном не приняла участия в этой войне, длительное время она находилась на грани объявления войны России и держала армии у границ. Для обеспечения переправы на Днестре и военного лагеря у Залещик, была построена система укреплений, описанная в статье.

 

Доклад по теме сделан автором на заседании секции фортификации на конференции.Обновлен 26 фев 2020. Создан 25 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика