Клуб
Исследователей
Укреплённых
Районов

Стаття «Мілівецька «міна» - вогнева група в системі оборони Кам‘янець-Подільського укріпленого району №10»
«Мілівецька «міна» - вогнева група в системі оборони Кам‘янець-Подільського укріпленого району №10» - стаття М.В. Ющенко та Д.І. Кондратюка в збірнику матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Археологія і фортифікація України" (жовтень 2012 року, м. Кам"янець-Подільский).

В статті описано одну з найцікавіших споруд Кам"янець-Подільського укріпленого району - вогневу групу (міну) біля села мілівці. Авторами описано збудовані споруди вогневої групи, та, оскільки архівних даних про неї поки що нема, зроблено припущення про те, як вона могла виглядати в закінченому вигляді.

Статтю можна переглянути в електронній версії збірника матеріалів конференції: http://muzeum.in.ua/files/%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA_2012.pdf

 

Статья М.В. Ющенко и Д.И. Кондратюка в сборнике материалов конференции «Археологія & Фортифікація Середнього Подністров’я» (октябрь  2012, г. Каменец-Подольский).

В статье описан один из интереснейших объектов Каменец-Подольского УРа - огневая группа у села Милевцы. Авторами описаны построенные объекты огневой группы и поскольку архивными данными о ней пока не располагаем, был сделан ряд предположений о том, как она могла выглядеть в законченном виде.

 

Доклад по теме сделан Д.И. Кондратюком (г. Каменец-Подольский) на секции фортификации на конференции.Обновлен 26 фев 2020. Создан 25 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика